Przykładowe realizacje i opis schodów dywanowych

Zamieszczone obok zdjęcie przedstawia SCHODY DYWANOWE na konstrukcji samonośnej. Projekt domu w którym zostały zamontowane to HOMEKONCEPT 13. Balustrada wykonana została ze szkła hartowanego. Schody w naturalnym szczotkowanym dębie, zabezpieczone olejowoskiem bezbarwnym. Konstrucja tego typu “zawieszona” jest na szkle. Schody nie posiadają jakichkolwiek podpór, są bardzo sztywne.

Schody dywanowe nowoczesne i eleganckie
2-7
Schody dywanowe Mazowieckie
cof

Schody dywanowe drewniane w białym połysku (poler).  Projekt HOMEKONCEPT 13. Balustrada ze szkła hartowanego z białymi poręczami i maskownicami na szybie.

Schody dywanowe na beton to idealne rozwiązanie dla klientów mających w domu konstrukcję żelbetonową. Oferujemy obłożenie betonu drewnem w formie dywanowej. Schody na zdjęciu wykonane zostały z drewna dębowego w kolorze NATURALNY DĄB (olejowane). W schodach zostało zamontowane podświetlenie LED i balustrada ze szkła hartowanego wycinana w “ZĄB”. Schody w formie dywanowej nie mają tzw. “nosków”, “kapinosów”. Na balustradzie została zainstalowana poręcz drewniana w kolorze białym. 

Schodu dywanowe na beton

Schody dywanowe
cof
cof

Zdjęcia zamieszczone obok przedstawiają schody dywanowe na beton z czarnym grzebieniem – maskownicą. Elementy zostały wykonane z drewna – dębowego. Kolor schodów to naturalny bezbarwny olej. Balustrada ze szkła hartowanego wycinana w ZĄB. Grzebień maskujący żelbetonową konstrukcję został wykonany z drewna malowanego na “czarny mat” 

Do schodów dywanowych polecamy zastosowanie nowoczesnej balustrady ze stali wycinanej laserowo. Wyróżnia się niepowtarzalnym designem, który wprawia w zachwyt. Montowana jest do schodów

Schody dywanowe
0
Ilość wykonanych DYWANÓWEK