Schody z dębu bałkańskiego

Schody drewniane z dębu bałkańskiego to nowoczesny design i konstrukcja przeznaczona dla klientów ceniących sobie minimalistyczny styl wykonania, prostotę i elegancję. Schody wykonane zostały w formie SKRZYNKOWEJ. Odpowiednio dobrane drewno i wykonanie tworzą niepowtarzalny projekt, który zachwyca swoim wyglądem i niepowtarzalnym stylem.

Schody skrzynkowe - paczkowe. Budowa i cechy charakterystyczne

Schody skrzynkowe – paczkowe charakteryzują się brakiem podstopnic. Grubość skrzynek nakładanych jedna na drugą uzależniona jest od wysokości pomiędzy kondygnacjami, zazwyczaj wymiar ten mieści się pomiędzy 160 a 190 mm. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii do produkcji schodów skrzynkowych, cała konstrukcja jest odpowiednio sztywna i wytrzymała. Schody tego typu nie wybaczają błędów na etapie projektowania, produkcji jak i samego montażu. Przy schodach skrzynkowych można zastosować balustradę ze szkła hartowanego, stali lub prętów stalowych.

schody skrzynkowe - paczkowe

Dobór odpowiednich komponentów do wykonania schodów skrzynkowych

Schody skrzynkowe z dębu bałkańskiego swój oryginalny wygląd zyskały poprzez odpowiednio dobrane lamele i czarną masę wypełniającą sęki i pęknięcia. Dąb bałkański charakteryzuje się dużą ilością sęków, pęknięć i nietypowego usłojenia. Idealny efekt wizualny uzyskany został poprzez zastosowanie olejowosku twardego w kolorze bezbarwnym. Taki model schodów można wykonać w wersji prostej ze spocznikiem lub bez oraz zabiegowej. Swoim wyglądem są zbliżone do schodów dywanowych.

schody skrzynkowe - paczkowe
schody skrzynkowe - paczkowe
schody skrzynkowe - paczkowe
schody skrzynkowe - paczkowe

Schody wykonane zostały w domu z projektu HOMEKONCEPT 13. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i zapoznania się z ofertą wykonania schodów zarówno skrzynkowych, dywanowych samonośnych i na beton, wspornikowych i tradycyjnych samonośnych.