Schody dywanowe - realizacja Częstochowa

Częstochowa to miasto, w którym budujesz dom lub urządzasz mieszkanie? Nasza firma zajmuje się produkcją i montażem nowoczesnych schodów dywanowych. Nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie. Dbamy o każdy detal zarówno podczas produkcji, jak i montażu schodów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnym maszynom nasze schody dywanowe wyróżniają się wysoką jakością i niebanalnym wyglądem. Do schodów montujemy różnego rodzaju balustrady wykonane ze szkła hartowanego bądź ze stali wycinanej laserowo.

Charakterystyka schodów dywanowych

Schody dywanowe charakteryzują się brakiem policzków (wang), które w tradycyjnych rozwiązaniach pełniły funkcję konstrukcyjną schodów. Schody dywanowe swoją sztywność zawdzięczają przede wszystkim odpowiednim doborem materiałów, grubością stopni i podstopni oraz dodatkową konstrukcją stalową wycinaną z całego kawałka blachy. Swoją budową przypominają swobodnie odpadający dywan pomiędzy kondygnacjami.

Galeria zdjęć przedstawia schody dywanowe na konstrukcji samonośnej. Projekt domu HOMEKONCEPT 13. Schody wykonane z drewna dębowego w kolorze naturalnym. Obydwie realizacje odbyły się w Częstochowie.