Schody dywanowe - zabiegowe, proste, z podestem

Schody dywanowe zabiegowe to bardzo popularna konstrukcja zapewniająca nie tylko wygodę w codziennym użytkowaniu. Schody zabiegowe pozwalają zaoszczędzić miejsca w domach i mieszkaniach o małej przestrzeni użytkowej. Schody tego typu zazwyczaj biegną pod kątem 180 stopni. Stopnie zabiegowe – kształtem zbliżone do trójkąta przeważnie na środku utrzymują ten sam wymiar linii biegu (tą samą głębokość co pozostałe stopnie proste). Schody zabiegowe mogą występować w formie samonośnej lub zamocowanej do ścian. Do schodów zabiegowych zazwyczaj mocowane są balustrady wykonane ze szkła lub ze stali wycinanej laserowo.

Z jakich materiałów wykonać schody dywanowe zabiegowe?

Schody dywanowe w formie zabiegowej, prostej lub z podestem wykonujemy z najlepszych dostępnych na rynku materiałów takich jak: drewno, stal, szkło, lakier lub olej. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży stolarskiej nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie.

Schody drewniane zabiegowe - realizacje

schody dywanowe zabiegowe
schody dywanowe zabiegowe
schody dywanowe zabiegowe

Schody dywanowe proste - nowoczesne i wygodne rozwiązanie

Schody w układzie prostym zapewniają przede wszystkim wysoki komfort w codziennym korzystaniu z ciągu komunikacyjnego pomiędzy piętrami. Schody proste zabierają dużo więcej przestrzeni od schodów zabiegowych lub z podestem. Mogą występować w formie samonośnej lub mocowanej do ściany nośnej.

schody drewniane proste
schody drewniane proste
schody drewniane proste