Schody policzkowe - na wangach

Schody policzkowe to bardzo bezpieczna konstrukcja drewniana. Schody policzkowe składają się ze stopni, policzków i balustrady. Policzek (wanga) to drewniany element mający wyfrezowane specjalne kanały mające na celu podtrzymywanie stopni drewnianych. Zazwyczaj balustrada do tego typu schodów jest w pewnej części mocowana do policzka.

Schody policzkowe - aranżacja wnętrza i materiały do produkcji tego typu schodów

Schody policzkowe to rozwiązanie dla klientów ceniących sobie nowoczesny styl i prostotę wykonania. Schody na konstrukcji policzkowej idealnie wpasowują się w każdy rodzaj wnętrza domu lub mieszkania. Schody tego typu nie wybaczają błędów, każdy element musi być odpowiednio zaprojektowany i wykonany. Do naszych schodów stosujemy najlepsze dostępne na rynku materiały takie jak drewno, stal, szkło i artykuły lakiernicze. Schody policzkowe można wykonać z wielu gatunków drewna: dębu, jesionu lub drewna egzotycznego. Nasza firma wykonuje schody zabiegowe, proste i ze spocznikiem.

Schody policzkowe

Schody na konstrukcji policzkowej wykonane z drewna dębowego. Policzki i tralki drewniane malowane na biało. Stopnie w kolorze ORANŻ. Schody mocowane jednostronnie do ściany nośnej. Realizacja na terenie miasta Warszawa

Schody na wangach malowanych w kolorze białym. Balustrada ze szkła hartowanego zamocowana w policzkach.

Schody na konstrukcji policzkowej